Pre-registration is closed. Onsite registration only.
Pilots registered for Nationals as of 09-19-21
Category | Name | Aircraft | |||
Primary | Sean Moran | Pitts S1-E | |||
Primary | Haley Brinson | Pitts S-2 | |||
Primary | Nina Stewart | Super Decathlon | |||
Primary | Misty Goff | Decathlon | |||
Primary | Jonathan Schiff | Citabria | |||
Primary | Dylan Beal | Super Decathlon | |||
Primary | Shawn Higgins | Super Decathlon | |||
Primary | Daniel Shanahan | Super Decathlon | |||
Primary | Andrew Coughlin | Super Decathlon | |||
Primary | Mikaila Gillis | Super Decathlon | |||
Primary | Marlin Fullerton | Pitts S-2C | |||
Sportsman | Mark King | Pitts S2B | |||
Sportsman | Phillip Gragg | Pitts S-2A | |||
Sportsman | David Lutes | Pitts S-1T | |||
Sportsman | Dick Swanson | ACA Decathlon | |||
Sportsman | Sara Arnold | ACA Decathlon | |||
Sportsman | Marianne Fox | Super Decathlon | |||
Sportsman | Wayne Forbes | Panzl S-330 | |||
Sportsman | Juliana Fraschetti | Extra 300LP | |||
Sportsman | Michael Hare | Extreme Decathlon | |||
Sportsman | Hollywood Hayden | Pitts S-2A | |||
Sportsman | Gunnar Jeanette | Pitts S-2B | |||
Sportsman | Michael Hoy | Monosport 360 | |||
Sportsman | Emerson Beinhauer | Pitts S-2B | |||
Sportsman | Elizabeth Birch | Extreme Decathlon | |||
Sportsman | Ryan Tierney | Xtreme Decathlon | |||
Sportsman | Aditya Anne | Super Decathlon | |||
Sportsman | Nathan Ruedy | ACA 8KCAB | |||
Sportsman | Jonathan De Lone | Super Decathlon | |||
Sportsman | Christopher Webber | Super Decathlon | |||
Sportsman | Joshua Gregg | Super Decathlon | |||
Sportsman | Benjamin Stassen | Super Decathlon | |||
Sportsman Glider | Matthew Hamilton | DG-Flugzeugbau DG-1001 | |||
Sportsman Glider | Carter Margolis | DG-Flugzeugbau DG-1001 | |||
Sportsman Glider | Patrick Koenig | DG-Flugzeugbau DG-1001 | |||
Sportsman Glider | Isabella Gentile | DG-Flugzeugbau DG-1001 | |||
Sportsman Glider | Dante Cyrus | DG-Flugzeugbau DG-1001 | |||
Intermediate | Justin Hickson | Pitts S-2B | |||
Intermediate | Brittanee Lincoln | MX2 | |||
Intermediate | Craig Fitzgerald | Extra 300L | |||
Intermediate | Austin Belleau | Extra 330LX | |||
Intermediate | Corey Gerulis | Extra 330SC | |||
Intermediate | Jesse Mack | Extra 300L | |||
Intermediate | Tom Rhodes | CAP 232 | |||
Intermediate | Jay Hanson | MX2 | |||
Intermediate | Michael Lents | 8KCAB | |||
Intermediate | Ben Bagly | Pitts S1-T | |||
Intermediate Glider | Warren Quinlan | DG-Flugzeugba | |||
Intermediate Glider | Alexander Presley | DG-Flugzeugba | |||
Intermediate Glider | Jared Bachman | DG-Flugzeugba | |||
Intermediate Glider | Trevor Ervin | DG-Flugzeugbau | |||
Intermediate Glider | Andre Gerner | MDM-1 Fox | |||
Intermediate Glider | Shad Coulson | Swift S-1 | |||
Advanced | Steve Johnson | MX2 | |||
Advanced | Matthew Dunfee | Extra 330SC | |||
Advanced | David Watson | MX2 | |||
Advanced | Nick Slabakov | Extra 330LX | |||
Advanced | David Taylor | Giles G-200 | |||
Advanced | Luke Penner | Extra 300L | |||
Advanced | Stan Burks | Extra 300L | |||
Advanced | Duncan Koerbel | Extra 300L | |||
Advanced | Julia Wood | Pitts S-2B | |||
Advanced | Chris Combs | Extra 330SC | |||
Advanced | Don Hartmann | Extra 300S | |||
Advanced | Michael Gallaway | Extra 300S | |||
Advanced | Grant Nielsen | Mudry CAP 232 | |||
Advanced | Bruce Ballew | Extra 300L | |||
Advanced | Adam Messenheimer | MXS | |||
Advanced | Shaun Brautigan | Extra 330SC | |||
Advanced | David Prather | Staudacher S600 | |||
Advanced | Marco Bouw | Laser Z200 | |||
Advanced | Tom Rybarczyk | Ultimate Pitts S-1S | |||
Advanced | Klayton Kirkland | Pitts-1SS | |||
Advanced | Marty Flournoy | MX2 | |||
Advanced | Anthony Oshinuga | Pitts S-1S | |||
Glider Advanced | Jacob Szymanski | MDM Fox | |||
Glider Advanced | Matthew Kuczajda | MDM Fox | |||
Glider Advanced | Maria Norman | MDM Fox | |||
Glider Advanced | Joseph Gerner | MDM-1 Fox | |||
Team Aspirant | |||||
Unlimited | Goody Thomas | Extra 330SC | YES | ||
Unlimited | Rob Holland | MXS-RH | YES | ||
Unlimited | Aaron McCartan | Extra 300SC | YES | ||
Unlimited | Mike Ciliberti | MXS | YES | ||
Unlimited | AJ Wilder | Extra 330SC | YES | ||
Unlimited | John Wacker | Extra 330SC | YES | ||
Unlimited | Jim Bourke | Extra 330SC | YES | ||
Unlimited | Rory Moore | Extra 330SC | YES | ||
Unlimited | Jeff Boerboon | Extra 330SC | YES | ||
Unlimited | Robbie Gibbs | Zivko Edge 540 | YES | ||
Unlimited | Steve Groshmeyer | MXS | YES | ||
Unlimited | Craig Gifford | Extra 330SC | YES | ||
Unlimited | Melissa Burns | Zivko Edge 540 | YES | ||
Unlimited | Dagmar Kress | Extra NG | No | ||
4min Free | H/C Cristian Bolton | Gamebird GB1 | |||
4min Free | Bob Freeman | Extra 330LX | |||
4min Free | Goody Thomas | Extra 330SC | |||
4min Free | Craig Gifford | Extra 330SC | |||
4min Free | Robbie Gibbs | Zivko Edge 540 | |||
4min Free | Jim Bourke | Extra 330SC | |||
4min Free | Rob Holland | MXS-RH | |||
4min Free | A.J. WIlder | Extra 330SC | |||
4min Free | Aaron McCartan | Extra 300SC | |||